Bilet dla Brata

Drodzy Przyjaciele i mieszkańcy Opola obecnie działa Ogólnopolski projekt Bilet dla Brata, http://www.biletdlabrata.pl/

Możliwość pomocy grupie młodzieży z Ukrainy na wyjazd na ŚDM do Krakowa albo inaczej, szansa zrobić dobry uczynek. Ludzie młodzi na terenach Kresów Wschodnich na Podolu, a dokładniej to Winnica oraz okolice, chcą pogłębiać, wzmacniać oraz utwierdzać swoją wiarę, zarówno wartości chrześcijańskie poprzez żywe spotkania z całym Kościołem Młodym … Żywym oraz Jego Głową podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Cieszymy się również z możliwości odwiedzenia i pozostania na nocleg w waszych domach, rodzinach  w pięknym mieście Opolu.

Mimo naszych wielkich pragnień nie jesteśmy w stanie opłacić przyjazdu jak i pobytu na ŚDM ze względów finansowych. Dlatego zwracamy się z prośbą do Was, ludzi dobrego serca o pomoc dla naszej młodzieżowej grupki Grupa UA0011: Młodzież Franciszkańska.

Pamiętajcie, że nawet przez samo rozprzestrzenienie tej info możecie przyczynić się do współudziału pomocy ludziom młodym na Ukrainie.

Pozdrawiamy pamiętając o Was w modlitwie! Niech Dobry Bóg wynagradza wasze dobro!

P.S. Prosimy nie kierować się nazwą Winnica, lecz pełną nazwą grupy GRUPA UA0011: MŁODZIEŻ FRANCISZKAŃSKA  Zapraszamy od obejrzenia krótkiego filmiku o nas

https://www.youtube.com/watch?v=n1QLa6Xqcg4

https://www.youtube.com/watch?v=e201iSYdFNg

Nr konta bankowego na które można wpłacać pieniądze:

Konto BdB (zbiórka publiczna):

 51 1500 1663 1216 6009 9321 0000

Tytuł przelewu:

UA0011 Młodzież franciszkańska

 

Z pozdrowieniami 

Pokój i Dobro

Kierownik grupy

brat Igor Mularski

Reklamy